אודות

האתר איטי? האתר נפל? 
התגלתה פרצה באבטחת האתר?
עד שעמוד הבית שלכם עולה הגולשים כבר אצל המתחרים?  
המתנתם שעה למענה, יומיים לתשובה ושבוע לפתרון? 
לא עוד!

 

ברוכים הבאים ל-Http אחסון אתרים מבית פאנט פתרונות אינטרנט הפועלת משנת 2002 תוך שמירה תמידית על איכות גבוהה, חדשנות ושירות 24/7 אישי, מסור ויעיל. 

 

שרתי החברה, מבית חברת DELL, מאוחסנים בישראל בחוות השרתים של סלקום בראש העין, ומצוידים כולם בטכנולוגיית SSD. שילוב זה מבטיח תשתית יציבה וחזקה, מהירות, בטיחות - ושירותי גיבוי מתקדמים. לצד זאת, החברה מתמחה באחסון אתרים בשרתים הווירטואליים החדשניים ביותר, שלהם יכולות-על של עיבוד ומהירות. 
 
הניסיון הרב מאפשר לנו להעניק לכם חבילות מותאמות במיוחד לצרכיכם, וניטור 24/7 של ביצועי האתר שלכם - תוך ביצוע התאמות ככל הנדרש. השרתים שלנו שדרגו כבר מאות אתרים ושיפרו את ביצועיהם מקצה לקצה! במידה שיש צורך בהעברת האחסון מחברה קודמת – אנו נעשה זאת ללא תשלום. 
 
את מעטפת השירותים של HTTP משלימים ניהול טכני של אתרי וורדפרס, לרבות ביצוע עדכונים ומעקב שוטפים; ניקוי ואבטחה לאתרים שנפרצו, ומפתחות אבטחת מידע SSL.
 
כל אלה מאפשרים לכם לנהל את העסק ואת האתר בראש שקט – ולהגיע לתוצאות מיטביות.
 

חברת Http  חרתה על דגלה את נושא השירות: בכל מקרה בו האתר אינו מספק את הביצועים הרצויים לכם, או שהמטרות והיעדים שלכם השתנו, אנו מתחייבים להעניק לכם את המענה המהיר, הגמיש והאיכותי ביותר.

טלפון : 03-8080200

פקס : 03-8080220Http Hosting Reviews